Ota yhteyttä

Postiosoite
Nuolialantie 46D, 33900 Tampere

Käyntiosoite
Nuolialantie 46 E, 33900 Tampere

Sähköposti
etunimi.sukunimi@sointusenioripalvelut.fi

Yhteistyökumppaneiden laskutusohje

Pyydämme toimittamaan laskut ensisijaisesti verkkolaskuina. Jos verkkolaskutus ole mahdollista, laskun voi lähettää sähköpostilla tai paperilaskuna alla olevien ohjeiden mukaisesti.

Katso muut laskutustavat →

Pirkanmaan Senioripalvelut Oy

Y-tunnuksemme on: 160 3041-5
Verkkolaskutusosoitteemme: TE003716030415
Välittäjätunnus: 003701011385 (Tieto Oyj)

Tampereen Vanhuspalveluyhdistys Ry

Y-tunnuksemme on: 079 3023-5

Verkkolaskuosoitteemme: TE003707930235
Välittäjätunnus: 003701011385 (Tieto Oyj)

Toimisto

Merja Lammi

taloushallinnon assistentti

050 913 1779

merja.lammi@sointusenioripalvelut.fi

Johanna Seppälä

vuokra-asunnot, asiakaspalvelu

044 491 9160

johanna.seppala@sointusenioripalvelut.fi

Saija Laine

Saija Laine

kotisiivous, asiakaspalvelu

044 700 1478

saija.laine@sointusenioripalvelut.fi

Jouni Ojanen

talouspäällikkö, kiinteistöasiat

050 913 1781

jouni.ojanen@sointusenioripalvelut.fi

Toimipisteet

Kaukaharjukeskus

Tarja Mellanen

yksikön johtaja

tarja.mellanen@sointusenioripalvelut.fi

Muut yhteystiedot →

Keinupuistokeskus

Katja Glad-Rasmussen

yksikön johtaja

katja.glad-rasmussen@sointusenioripalvelut.fi

Muut yhteystiedot →

Kuuselakeskus

Outi Hietanen

Outi Hietanen

yksikön johtaja

outi.hietanen@sointusenioripalvelut.fi

Muut yhteystiedot →

Taatalakeskus

Sari Hurmansalo

yksikön johtaja

sari.hurmansalo@sointusenioripalvelut.fi

Muut yhteystiedot →

Kiinteistöt

Tarmo Kallio

kiinteistövastaava

050 3016 123

tarmo.kallio@sointusenioripalvelut.fi

Hallinto

toiminnanjohtaja Jarkko Auvinen

Jarkko Auvinen

toiminnanjohtaja, Tampereen Vanhuspalveluyhdistys ry

0400 624 816

jarkko.auvinen@sointusenioripalvelut.fi

Jorma Lehtisaari

Jorma Lehtisaari

hankejohtaja

050 5902 196

jorma.lehtisaari@sointusenioripalvelut.fi

Tiina Raiski

toimitusjohtaja, Sointu Senioripalvelut

050 593 7969

tiina.raiski@sointusenioripalvelut.fi

Kati Federley

henkilöstöpäällikkö

050 435 3743

kati.federley@sointusenioripalvelut.fi

Päivi Moisio

kehittämispäällikkö

044 765 2021

paivi.moisio@sointusenioripalvelut.fi